Kopíruj se zdrojem
CHCEŠ BÝT MÉ SB - nyní spřáteluji pouze s blogy zameřenými na Piráty
REKLAMY SEM

Sháníte nějaké noty ? Tak klikněte zde !

Johnny opustil Vanessu ?

11. ledna 2012 v 19:42 | já |  Johnny Depp
Vztah amerického herce Johnnyho Deppa a francouzské zpěvačky Vanessy Paradisové se po čtrnácti letech rozpadl. Partneři spolu vychovávají dvě děti, dvanáctiletou dceru Lily Rose a devítiletého syna Jacka. Slavný pár nyní řeší, jak se finančně vypořádat.
O tom, že je něco v nepořádku, píše server Dailymail.co.uk, jenž přinesl snímky Vanessy Paradisové, na kterých zpěvačka vypadá smutně, bez náznaku dobré nálady a make-upu. Lze prostě poznat, že partnerku Johnnyho Deppa něco trápí.
Zahraniční tisk tvrdí, že se partneři rozešli poté, co se neustále hádali. "Vanessa vypadá zlomeně," píše RadaOnline na svých stránkách. Osmačtyřicetiletý Depp se k rozchodu zatím nijak nevyjádřil. Server dále uvedl, že si herec najal právníky a řeší, jak vztah ukončit v tichosti a jak si rozdělit majetek. "Johnny oslovil právníky, chce s nimi projednat, jak se z toho všeho má dostat," řekl nejmenovaný blízký zdroj.
Depp za poslední léta svůj majetek nadšeně rozšiřoval, jeho poslední investicí je sídlo v britském Norfolku. Při natáčení snímku Turista, které probíhalo v Itálii, si pořídil v Benátkách dům za 14 milionů dolarů. Dále vlastní domy ve Francii, Británii a Los Angeles. Vanessa Paradisová také není žádná chudinka, zpíváním a modelingem rovněž vydělává miliony.
Hrdina snímku Piráti z Karibiku byl v minulosti jednou ženatý, v osmdesátých letech si vzal vizážistku Anne Allisonovou, románek měl také s herečkou Winonou Ryderovou a supermodelkou Kate Mossovou.
S Vannesou Paradisovou se Depp seznámil v roce 1998 během natáčení snímku Devátá brána Romana Polanského. "Měla na sobě šaty, které jí odhalovaly záda a šíji, a když se ke mně otočila a já uviděl ty její oči, okamžitě jsem se do ní zamiloval," řekl v jednom z loňských rozhovorů. Přesto si svou životní lásku nikdy nehodlal vzít. "Zjistil jsem, že nepotřebuji papír. Jsme spolu skoro čtrnáct let a pořád nám to klape, až tomu nemůžu uvěřit. Je to, jako bychom se potkali včera," dodal Depp, který se svou rodinou trávil střídavě čas na předměstí Paříže, Los Angeles nebo na Bahamách.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
      Jack Sparrow   jack sparrow   Jack Sparrow  Jack Sparrow  Jack Sparrow   Jack Sparrow   Jack Sparrow   jack sparrow     Jack Sparrow   Jack Sparrow  Jack Sparrow   Jack Sparrow  Jack Sparrow