Kopíruj se zdrojem
CHCEŠ BÝT MÉ SB - nyní spřáteluji pouze s blogy zameřenými na Piráty
REKLAMY SEM

Sháníte nějaké noty ? Tak klikněte zde !

Červenec 2011

Jedu na tábor

18. července 2011 v 17:44 | já |  Vzkazy
Ve středu 20.7. odjíždím na tábor pořádaný křesťanskou organizací Royal Rangers. Strašně se těším, už se nemůžu dočkat. Vrátím se až 6.8. ale hned 10.8. jedu k moři, takže je možné že se tady na blogu objevím až 20.8. - to jest za měsíc. Prosím SB - nemažte si mě.

Kniha a Film

18. července 2011 v 17:38 | já |  4.díl
Dočetla jsem knihu od Tima Powerse Na vlnách podivna. Podle této knihy byl natočen 4. díl PotC. Musím teda říct, že si to moc podobné není. tady napíšu v čem je kniha podobná filmu.

Podobnosti. ↓
•Hlavní ženská postava žila dříve v klášteře - V knize žila Beth v klášteře v Anglii, ve filmu žila Angelica v klášteře ve Španělsku.
•Chybějící končetina - V knize chybí hlavnímu padouchovi ruka, ve filmu chybí Barbossovi noha
•Narážky na sex - V knize je jich docela dost, ve filmu už o něco míň
Černovous - Je ve filmu i v knize, ale v knize to není hlavní zloduch a u fontány už jednou byl, zatím co ve filmu ne.
Fontána mládí - Ve filmu je u fontány vyvrcholení, ale v knize se fontána objevuje už v polovině děje a vůbec není hlavní. V knize je popisovaná úplně jinak než ve filmu.
Woodoo - Kniha je plná woodoo jde tam vlastně jen o to. Ve filmu je woodoo míň, ale také se tam objevuje.
•Oživlý námořník - První scéna filmu je ta jak vyloví námořníka španělské lodi, která je už 200 let potopená a on stále žije. V knize je taky starý námořník který u fontány byl a žije přes 200 let.

Podpis smlouvy je na spadnutí.

10. července 2011 v 15:40 | já |  5. díl
Johnny Depp se nikdy netajil, že by si pirátského kapitána rád zahrál i popáté. Zdá se, že nezůstane jen u přání. Smlouva na natočení pátého dílu je už připravená.
Čtvrté pokračování filmů Piráti z Karibiku celosvětově vydělalo již miliardu dolarů (bezmála 17 miliard Kč) a stalo se zatím nejúspěšnějším filmem roku. Proto nepřekvapuje, že Johnny Depp (48) se chystá podepsat smlouvu na další díl.
Depp již delší dobu mluvil o tom, že by si rád zahrál kapitána Jacka Sparrowa ještě popáté. Také ale tvrdil, že se to nesmí uspěchat, protože dílo by mělo být "výjimečné".
Již v květnu na britské premiéře filmu Na vlnách podivna Depp řekl: "Mám pocit, že by se s těmi filmy dalo udělat ještě mnohem víc, že je tu spousta možností, které by se daly vyzkoušet."
Teď se zdá, že podpis nové smlouvy je na spadnutí. Scénář je již z velké části hotový a konečná smlouva bude záviset na tom, zda se Johnnymu bude text líbit. Jde tu ovšem i o velké peníze: Depp sice působí dojmem nepraktického snílka, ale čtyři filmy o pirátech mu již vynesly bezmála 350 milionů dolarů (6 miliard Kč).
Jak uvádí list Daily Mail, proslýchá se, že se Depp se studiem Disney dohodl na podílech z tržby. Takže na Pirátech vydělává o mnoho více, než další herci, kteří se v těchto filmech objevují. Studiu se to ale vyplatí: Johnny Depp je již skoro deset let hlavní hvězdou Disneyho nejúspěšnějších filmů a dobře se prodávají i další produkty s ním spojené (například figurky Jacka Sparrowa). Na vlnách podivna navíc není první Deppův film, který studiu Disney přinesl tolik peněz: přes miliardu dolarů vydělala i Alenka v říši divů.


Mapa Port Royal

10. července 2011 v 15:04 | já |  Karibik
Obrázek

Velká soutěž

4. července 2011 v 17:31 | já |  ☺☺☺Soutěže☺☺☺
Tak sem si řekla, že zase jednou uspořádám nějakou velkou soutěž, ale stejně se asi nikdo nepřihlásí, takže je to jedno. Přihlašujte se po celé prázdniny ! Bude to taková trochu umělecká soutěž, nebo tak něco.

Pošlete mi e-mail nějaký svůj výtvor, může to být cokoliv - můžete nakreslit obrázek, napsat básničku, nebo povídku. Nahrajte nějaké video, vyfoťe fotku, nebo udělejte nějaký krásný wallper, nebo banner. Je to fakt na vás, udělejte cokli. Ale pokud to bude nějaká náhrávka, dejte to napřed na youtube a mně napište jen odkaz.

Temá musí nějak souviset s Pirátama. Takže to může být třeba něco s nějakou postavou, celebritou, s rodinou celebrity, může to být něco s loděma, s mořem. Prostě se vším co třeba jen úzce souvisí s pirátama.

Přihlašujte se do konce prázdnin.


Oni přestavěli Perlu !!!!!

3. července 2011 v 16:20 | já |  4.díl
Tak to vyopadá, že kvůli čtvrtému dílu filmaři udělali z Perly Pomstu. To jsu zvědavá, jeastli bude 5. díl a budou tam obě lodě.


Zde ještě Černá Perla ↓
Image

A tady už probíhají předělávky. ↓

Image

Image

Image

A tady výsledek ↓


Fakt si nejsem jistá, jestli opravdu předělali Černou Perlu na Pomstu Královny Anny, ale když se podíváte na čeleň (přední vyčuhujíí stěžeň) Pomsty, zjistíte že má stejná základ jako čeleň Perly.

Co myslíte vy, předělali Perlu na Pomstu ?


Opravdová Pomsta královny Anny

3. července 2011 v 16:04 | já |  Kapitán Černovous
Opravdová loď Queen Ann's Revenge, kterou vlastnil opravdový kapitán Černovous, vlastním jménem Edward Teach se moc nepodobá své filmové kolegini, ale je nádherná.


Tady v nějaké přístavu, možná že to je oblíbená pirátská základna na ostrově New Providence.


Pomsta královny Anny byla doopravdy objevena, tady jsou nějaké fotky ↓

A tady rekonstrukce vzhledu. ↓Já se o opravdové piráty, kteří žili v Karibiku v 18. století docela zajímám, takže pokud se chcete na něco zeptat, tak klidně.


Obrázek podivna.

1. července 2011 v 20:03 | já |  4.díl
ten obrázek je docela ve špatné kvalitě a je tam ještě nápis exclusive, ale je hezký. Je to na Pomstě královny Anny, kde se Jack baví s Angelicou.


Jak to čtete ?

1. července 2011 v 19:55 | já |  Angelica
Angelica.
Ve filmu ji Jack i všichni ostatní oslovují s anglickou výslovností (tedy ´Endželika´), já si ale furt nemůžu pomoct a čtu to po česku (tedy ´Angelika´)

Jak to čtete vy ? Hlasujte v anketě.

      Jack Sparrow   jack sparrow   Jack Sparrow  Jack Sparrow  Jack Sparrow   Jack Sparrow   Jack Sparrow   jack sparrow     Jack Sparrow   Jack Sparrow  Jack Sparrow   Jack Sparrow  Jack Sparrow