Kopíruj se zdrojem
CHCEŠ BÝT MÉ SB - nyní spřáteluji pouze s blogy zameřenými na Piráty
REKLAMY SEM

Sháníte nějaké noty ? Tak klikněte zde !

Duben 2010

Nádherná mapa

25. dubna 2010 v 10:23 | já |  Kpt.Jack Sparrow


Koník

25. dubna 2010 v 10:22 | já |  Kpt.Jack Sparrow


Piráti v Překladu

18. dubna 2010 v 21:27 | já |  ☺☺☺Postavy☺☺☺
Jack Sparrow= Honza Vrabec
Will Turner= Vilém Soustružník
Elizabeth Swann= Alžběta Labuťová
Už se na tom pracuje a jáké jsou vyhlídky na budoucnost

18. dubna 2010 v 21:20 | já |  4.díl
Momentálně jsem nebyla moc často na PC a tak jsem neměla možnost zjistit tu skvělou novinu.
Piráti z Karibiku 4 SE UŽ NATÁČÍ.

Kapitán Jack Sparrow - to je nezapomenutelná role šarmantního a sexy Johnnyho Deppa. Peníze pro herce nehrají žádnou roli a pokud by produkce chtěla, propůjčil by se klidně až k sedmému pokračování. Budou mít ale fanoušci ještě žaludek na pošuka jménem Sparrow?
Johnny Depp je neoblomně rozhodnut hrát v dalších a dalších pokračováních zatím slavné trilogie Pirátů z Karibiku. V této době se s jeho postavou kapitána Jacka Sparrowa natáčí čtvrtý díl, který nese název Pirates of the Caribbean: On Stranger Tides.
Kolik bude ještě dílů?
Herec už ale teď plánuje další budoucnost pro tuto sadu snímků. Produkce si ale s jeho nápadem zatím neví rady. Problém bude totiž v penězích. O ty ale Johnnymu nejde. Má jich přece dost. Svoji roli podivínského kapitána Černé perly si oblíbil natolik, že se od ní nemůže odtrhnout. Ke své lásce k dobrodružství a natáčení mezi piráty říká: "Miluji kapitána Jacka, a když se mě lidé ptali, zda bych se propůjčil i k dalšímu natáčení, třeba až k sedmému dílu, řekl jsem proč ne. S touto rolí jsem se opravdu zžil a myslím, že je to dobrý nápad."

zdroj

Já osobně bych si tolik dílů nenechala ujít,ale říkám si,jestli by to bylo pořád to pravé.Jestli by tvůrci měli ten DOBRÝ nápad,jako zatím měli.Vemte si například Harryho Pottera (nic proti), první díl je skvělý,ale ten nový šestý už nestojí za nic.Cokdyž to tak bude i u Pirátů z Karibiku.

TO JE OTÁZKA...


Čeští piráti

7. dubna 2010 v 16:13 | já |  ☺☺☺Různé☺☺☺

Saša Rašilov jako Jack Sparrow
Michal Jagelka  jako Will Turner

 Kateřina Lojdová  jako Elizabeth Swann/Turner
                    
Pavel Rímský jako BarbossaJaroslav Kaňkovský jako Davy Jones


      Jack Sparrow   jack sparrow   Jack Sparrow  Jack Sparrow  Jack Sparrow   Jack Sparrow   Jack Sparrow   jack sparrow     Jack Sparrow   Jack Sparrow  Jack Sparrow   Jack Sparrow  Jack Sparrow