Kopíruj se zdrojem
CHCEŠ BÝT MÉ SB - nyní spřáteluji pouze s blogy zameřenými na Piráty
REKLAMY SEM

Sháníte nějaké noty ? Tak klikněte zde !

Jack-info

16. prosince 2009 v 17:05 | já |  Kpt.Jack Sparrow
Kapitán Jack Sparrow

Jack,má temné hnědé oči,hnědočerné drezované vlasy ve, kterých má zapletené různé blbůstky.Bývá ověšený různými šperky a na rukách má plno prstenů.Jeho meč je trochu delší než ty ostatní,protože,když vám jde pořád někdo po krku musíte si ho držet dál od těla.
Jack vlastní loď Černou Perlu- nejrychlejší loď své doby a také má kompas,který směnil s Tiou Dalmou,neukazuje sever,ale to co si člověk přeje nejvíc.

Minulost↓
Jack se narodil při tajfunu na pirátské lodi,jako malý se plavil spolu s kamarády na malé rybářské loďce,ale jako dospělý se kupodivu začal živit poctivou prací.Byl kapitán ve službách Východo Indické Společnosti,jeho nadřízený byl Lord Cuttler Becket.Jack se plavil na lodi Hříšná Holka,když měl převážet pirátské otroky vysadil je na ostrově,aby je zachránil,jako reakci na to Becket,nechal potopit Jackovou milovanou loď -Hříšnou Holku a Jack vypálil jako zrádci na ruku písmeno "P" (pirát) a Jack se zase vrátil k pirátství,jenže pirát musí mít loď a tak uzavřel s Davy Jonesem dohodu že,když mu vytáhne Hříšnou Holku z mořského dna bude jejím kapitánem po 13 leta a pak půjde na 100 let sloužit na jeho loď (bludný holanďan). Jack Potom přejmenoval Hříšnou Holku na Černou Perlu.Nyní je Jack jeden s pirátských vládců.

Rodinka↓
Otec: Kapitán Teaguea Sparrow (strážce pirátského zákoníku)
Matka: ve filmu vystupuje jako vyschlá hlava- Jack hodnotí jako "pořád fešanda"

Psala jsem to sama tak plís kopčite se zdrojem :-)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
      Jack Sparrow   jack sparrow   Jack Sparrow  Jack Sparrow  Jack Sparrow   Jack Sparrow   Jack Sparrow   jack sparrow     Jack Sparrow   Jack Sparrow  Jack Sparrow   Jack Sparrow  Jack Sparrow