Kopíruj se zdrojem
CHCEŠ BÝT MÉ SB - nyní spřáteluji pouze s blogy zameřenými na Piráty
REKLAMY SEM

Sháníte nějaké noty ? Tak klikněte zde !

Já a //načančaný// Jack

16. prosince 2009 v 21:12 | já |  Kpt.Jack Sparrow
Poprvé jsem se s Piráty z Karibiku seznámila v roce 2005. Tehdy dávali na TV Nova Prokletí Černé Perly. Seděla jsem u televize a koukala na reklamy,zrovna tam jely upoutávky na Piráty a byla tam scéna jak Jack přijíždí do Port Royal,trochu znechuceně jsem se na něj podívala a šla za mámou do kuchyně,zrovna tam něco dělala "Mami,mě se nelíbí ten pirátský kapitán,je takovej,moc načančanej a..prostě divnej." řerkla jsem. Ani jsem se potom na ten film nechtěla moc dívat,ale nakonec jsem se dívala.Byla jsem úplně u vitržení,docela mě to natchlo,okamžitě jsem změnila názor na Kapitána Jacka a tento film jsem si zamilovala,nechápu jak jsem něco takového vůbec řekla-Jack je můj neoblíbenější z Pirátů a z filmových postav vůbec.
Pořád jsem musela na ten film a Jacka mysle prostě je to SUPER.
Ale tehdy jsem byla menší a tak jsem Jack Sparrow vyslovovala s písmenem n na konci //Speroun//, jak jsem si uvědomila tuto chybu hrozně jsem se styděla. :-)))

Takto jsem se s piráty a Jackem seznámila
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
      Jack Sparrow   jack sparrow   Jack Sparrow  Jack Sparrow  Jack Sparrow   Jack Sparrow   Jack Sparrow   jack sparrow     Jack Sparrow   Jack Sparrow  Jack Sparrow   Jack Sparrow  Jack Sparrow